ספורטאים

הצטרפו למקצוענים, לשחקני ה-NBA וה-NFL

ולאלפי אתלטיים אולימפיים ברחבי העולם

 
ניתן להקליק על תמונות הספורטאים והמאמרים להגדלת התמונה
494334157-splash[1]German player Sami Khedira in action wearing
LifeWave’s Energy Ehnancer patches
     

המתאגרף האולימפי
וויין מקולון
 
הכדורגלן
דיווד בקהאם


שיקגו בירס

ברנדון אינבדג'ו


הגולש הישראלי

אביב ועקנין


הגולש הישראלי

גל פרידמן


שחקני ה-NBA
הגולדן סטייס ווריירס

 • Pro Snowboarder
 • Dannin Eccles
 •  

   

  • Olympic Alpine Ski Racer
  • Christian Javier Simari Birkner

    

   • Mountain Running Champion
   • Danielle Seroc

     

     

    תמונות נוספות של ספורטאים ושחקנים:

     

    עדויות של ספורטאים ושחקנים:

     

    ספורטאים מקצוענים מהשורה הראשונה משתמשים במדבקות האנרגיה של חברת LIFE WAVE!

    סוף סוף יש באפשרותך להשתמש במוצרים שיעזרו לך הן ביומיום, הן בריצה במהלך הג'וגינג, הן באימונים והן בספורט האקסטרים.

    אתלטים ומאמנים ברמה עולמית משתמשים בטכנולגיה של LifeWave כדי לשפר ביצועים
     

    LifeWave בע"מ השיקה ב-2004 מוצר חדש להגברת אנרגיה ותפקודים גופניים, המשתמש בשדה האלקטרו-מגנטי של הגוף ללא שימוש בסמים מזיקים. בשימוש במערכת זו בעלת צמד מדבקות, שום דבר לא חודר לגוף. שלא כמו מוצרים רבים, אין החדרה לגוף של כימיקלים, תרופות או מוצרים מזיקים אחרים. בדיקות על ידי שני גופים רגולטוריים לאומיים בארה"ב מאשרים שדבר לא חודר לגוף. בדיקות קליניות ואוניברסיטאיות מראות הגברה ממוצעת של 35%-40% באנרגיה, ביצועים וסיבולת.

    ממציא הטכנולוגיה המהפכנית, דייויד שמידט מציין: "Lifewave היא המובילה העולמית בתחום המתפתח של ננו-אנטנות הבנויות מחומרים אורגניים לאפנון-תדר פסיבי של השדה המגנטי האנושי. אנטנות אלה, כשהן בנויות כהלכה, מסוגלות לאפנן באופן פסיבי את השדה המגנטי האנושי במטרה לשדר מידע לגוף האנושי. המוצר המסחרי הראשון שהחברה הציעה הוא בצורת מדבקה, המורה לגוף להעביר שומנים אל המיטוכונדריה לצורך ייצור ATP. התוצאה הסופית היא שהמשתמשים מרגישים שיפור מיידי באנרגיה וסיבולת."

    ד"ר סטיוון האלטיוונגר, רופא ומומחה תזונה בעל שם עולמי מציין: "מה שדייויד שמידט, הממציא של מדבקות LifeWave Energy Enhancer, עשה, בעצם, הוא להשתמש בתכונות החשמליות והמגנטיות של הגוף כמו רדיו סלולרי כדי לשדר מידע מהמדבקות שלו אל תוך הגוף, כדי להגביר את הייצור של אנרגיה וסיבולת. תגליתו הטכנולוגית מיישמת מחקרים מתחומי מדע רבים כדי להגביר את שריפת השומנים כמקור לאנרגיה, להפקת כוח-סיבולת גבוהים יותר."

    מדבקות LifeWave Energy Enhancer תוכננו כדי לשפר את איכות החיים וסגנון החיים של האדם. שתיים מההשפעות האופייניות המופיעות בעקביות אצל אנשים המשתמשים במדבקות Lifewave הן הגברה מיידית של אנרגיה וסיבולת הניתנות להדגמה פיסית, המתרחשת תוך דקות מזמן הנחת המדבקות על הגוף.

    העלייה בסיבולת כוח המתועדת שוב ושוב במחקרינו איננה תופעה כימית, כפי שקורה במקרה של סמים כגון סטרואידים אנבוליים. אנו סבורים כי השפעה זו קשורה לעלייה בייצור ATP מחילוף החומרים של הליפידים במקום הפחמימות. שומן כמקור אנרגיה, הוא יעיל פי 2.5 עד 2.9 מחלבונים ופחמימות.

    מחקרים אוניברסיטאיים בלתי תלויים על הטכנולוגיה של  LifeWave 

    מחקרים פורמליים כפולי-סמיות עם בקרת פלצבו נערכו באוניברסיטה גדולה בארה"ב בין יוני ליולי 2003 תוך שימוש במחקרים על  דחיקת משקולות בשכיבה ((Flat Bench Press (225 פאונד) ושכיבות סמיכה על ידי המאמן ריצ'רד שונסי כחוקר הראשי. במחקר של דחיקת המשקולות בשכיבה הראו הספורטאים בקבוצת הניסוי שהשתמשו במדבקות שיפור של 43.2% בביצועי כוח. במחקר של שכיבות סמיכה הגיעו הסטודנטים  הספורטאים לממוצע של עד 54% יותר שכיבות סמיכה בסט התרגילים השלישי כאשר השתמשו במדבקות.

    במכללה באטלנטה, ג'ורג'יה, נערך בנובמבר 2002 מחקר עם סטודנטים שחקני פוטבול על ידי ג'וזף א. גודסון, מאמן האתלטיקה הראשי. שחקני הפוטבול במחקר זה השתמשו במדבקות במשך אימון אינטנסיבי בן 60 דקות. במחקר זה המשתתפים התאמנו על flat bench press במשקל קבוע עד כשל. קבוצת הניסוי שהשתמשה במדבקות הראתה שיפור ממוצע של 34% בביצועים.

    שימוש בחיי היום יום

    LifeWave Energy Enhancer נמצא כעת בשימוש על ידי ספורטאים רבים ברמה בינלאומית.

    שחקני גולף מקצועיים: כ-130 שחקני גולף מקצועיים משתמשים במדבקות בסדרות תחרויות.*

    מכללות: המשתתפים בכ-40 תכניות ספורט באוניברסיטאות ידועות מתאמנים ומתחרים תוך שימוש במדבקות.* אלה כוללים קבוצות מפורסמות כגון נבחרת השחייה של אוניברסיטת סטנפורד. נבחרות במכללות אחרות כגון טרוי, אובורן, אלבמה, קלמזון והטכניון של טקסס משתמשים במדבקות או מנסים אותן.

     

    הזמינו עכשיו ישירות מארה"ב